Středisko a oddíly

Středisko

Vlčata

chlapci 7–11 let

608 162 809

vlcata.nmnm@skaut.cz

Berušky

dívky 7–11 let

602 501 628

berusky@skaut.cz

Naděje

11–15 let

602 392 505

nadeje@skaut.cz

RS NOCON

nad 15 let a dospělí

777 705 391

rs.nocon@skaut.cz

Jste zde

Ventilačka

Koukám Ka, že řada je na mě :-)

Ať to byl, kdo to byl, moc děkuju tvůrci nové vývěsky ve Školní ulici. Moc pěkná! 

Vzhledem k tomu, že jsem nepřišel n to, jak přidat komentář k fotkám z Křížem-krážem, tak alespoň tady díky za reportáž, bavil (až na ten Mekáč :-) ) jsem se a ta fotka "22 v kupé a pes" je hodně dobrá :-) tak díkec.

Nedá mi to a musím to napsat. Dneska to bylo moc príma setkání a doufám, že nebylo poslední. Díky všem oldskautům! (A nejen jim.)

Díky, Vilíku a Homee, za skvělou akci!!!!

V klubovně jsme našly klíče s modrou vysačkou "skautská knihovna", myslím teda. Naše - Beruščí - nejsou. Kdo je postrádá, tak si je může vyzvednout každé úterý na naší družinovce, zamčely jsme je do špajzky. :-) Berušky

Pepa Krupica prosí o výpomoc při Tříkrálové sbírce. Kontaktujte přímo jeho na tel. 603 755 468. Volejte co nejdříve, nejpozději však do 6. 1. 2016. V sobotu 9. 1.  je v 8.00 sraz u klubovny.

Novoměstští sklenáři se přestěhovali sem:

<p>Novoměstští sklenáři se přestěhovali sem:</p>
<p>http://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&amp;x=16.0844379&amp;y=49.5689165&a...
<p>kdyby někdo nevěděl kam s tím rozbitým oknem z klubovny...</p>

kdyby někdo nevěděl kam s tím rozbitým oknem z klubovny...

Džordži!!!! Kdy budou podrobné informace ke stavění a hlídání Zubíku! My dospělí pracující bychom to vážně potřebovali vědět.

Kdybyste někdo hledali starou fotogalerii, tak je nyní na adrese http://kajman.steadynet.org/foto/. Odkaz dávám i do patičky Okénka.

Ahoj, jelikož plánujeme letos po pěti letech pauzy udělat zase zimní táboření a jelikož je na zimní táboření potřeba spousta dřeva, mám tady takovou nabídku. Mohli bychom vzít dřevo od nás výměnou za jeho poštípání. Je to fůra suchého smrkového dříví, takže se to bude štípat krásně. Vzít si z něj můžeme, kolik bude potřeba. Proto vy, kdo chcete na zimní jet, a máte tento nebo příští týden čas, napište prosím do komentářů, kdy byste mohli přijít. Nejlepší by podle mě bylo domluvit nějakou hromadnou akci, ale pokud se neshodneme, může každý přijít, kdy se mu to bude hodit – dřevo je na ulici před barákem. PS: Vlastní nebo klubovnová sekera výhodou.

Obrovská prosba!
Stala se nám nemilá věc, omluvili se poslední táborníci na Zubíku a vůbec nepřijedou. Tábor musíme tedy zbourat a to již tuto neděli. Vím, že je to dost narychlo a ni samotná neděle není na bourání vhodný den, nicméně není zbytí.
Prosím, jestli máte jen trošku času, přijeďte nám pomoci, bourání proběhne v neděli od 8:00 na Zubíku do doby, než bude vše uklizeno.
Moc děkuji.

Moc děkuji všem, kteří se účasnili nedělního bourání Zubíku. Vše proběhlo nakonec překvapivě hladce. Díky!

Zdravím všechny, kteří v poslední době vyrostli tak, že už se nevejdou do svého starého malého kroje a chystají se pořídit si větší. Protože je ve vlčatech spousta nováčků, jistě se najde zájemce o kroj, který již neoblečete. Takže máte-li nějakou starou krojovou košil, dejte vědět, díky

 

Nazdárek, dneska odjíždí beruščí a vlčácká hlídka na krájské kolo ZVASu. Vlastní měření sil proběhne zítra, tak držte palce a své fanouškovské myšlenky směřujte na Pilák :-) díky

Tak co? Jak jste dopadli?

Ani se neptej! :-D

30.4.2014 v 17:15 budou opět Berušky pálit buřty a taky Čarodějnice. Tentokrát u Mercedesky. A opět jste všichni srdečně zváni!!!!! Kromě pálení si i zahrajeme nějakou prima hru. (Že by snad konečně buldog? :-D ) S sebou krmě buřtíka i šátek a uzlovačku.

Stránky