Středisko a oddíly

Středisko

Vlčata

chlapci 7–11 let

608 162 809

vlcata.nmnm@skaut.cz

Berušky

dívky 7–11 let

607 832 624

berusky@skaut.cz

Naděje

11–15 let

602 392 505

nadeje@skaut.cz

RS NOCON

nad 15 let a dospělí

777 705 391

rs.nocon@skaut.cz

Jste zde

Zimní tábor

Zimní tábor
02. 03. 2019 08:45 - 08. 03. 2019 17:00

Blíží se jarní prázdniny a s nimi, stejně jako každý rok, i zimní tábor. Letos se vydáme do okolí Litoměřic na skautskou základnu Mentaurov. Čeká nás spousta zábavy, zážitků, nových zkušeností a samozřejmě i pokračování naší celoroční hry.

Sraz: v sobotu 2. 3. v 8:45 na vlakovém nádraží
Návrat: v pátek 8. 3. v 17:00 tamtéž

SBALTE SE DO JEDNOHO BATOHU!!! Jde se několik kilometrů pěšky.

S sebou:

Doklady
Rozhodně nezapomeňte druhou část přihlášky a kartičku zdravotní pojišťovny (mějte je připravené po ruce již na srazu).

Oblečení
krojový šátek (na sebe už na sraz); oblečení na spaní; dostatek teplého oblečení (abyste se mohli alespoň jednou za den převléci do suchého); dostatek spodního prádla a ponožek (alespoň 1 pár na den); návleky; rukavice (dvoje); čepice; nákrčník; zimní kotníkové boty (případně i nějaké náhradní boty); přezůvky!

Jídelní potřeby
ešus či miska; hrneček; lžíce (případně i příbor), vše bezpečně označené ať si to poznáte; láhev na pití (popř. termoska)

Hygienické potřeby
ručník; kartáček na zuby; zubní pasta; hřeben; kapesníky; jelení lůj

Věci na program
5P (vazačka, blok, tužka, ŠÁTEK, ODBORKA); meč (kdo má) + rukavice!; malý batoh; tmavé oblečení; společenské oblečení (např.: holky - šaty, kluci - košile); poštovní známky (podle toho, kolik dopisů budete chtít poslat); penál (pastelky, fixy, nůžky, lepidlo); sirky; hodinky (mobil nestačí); brutál oblečení

Ostatní
V pátek bude až večeře, proto si vezměte nějakou svačinu; sladkostí smíte mít 1 zavřený ešus; čelovka s náhradními bateriemi; spacák; karimatka; peníze na drobné výdaje; 2x noviny do bot; reflexní prvek dobře viditelný na oblečení.
Nezapomeňte si vzít léky, které musíte brát (hlavně alergici a astmatici), měla by o nich být zmínka v nástupním listu do tábora. Brát si s sebou jiné příležitostní léky (Ibalgin na bolení hlavy atd.) je zakázáno - máme táborového zdravotníka, který bude dobře vybaven!
Další věci záleží na vás.

Družina
VYBAVENÁ lékárna (proběhne kontrola); VYBAVENÁ lékárna na maskovačku; vařič a bomba (zkontrolujte zda bomba a vařič na sebe pasují a zda je bomba dostatečně plná); vlajka; buzola; barvy na obličej; 2x PET láhev; sádra 1 kg; izolepa; pěna na holení; tácky na párky (10), balení špejlí; 4x role krepového papíru v družinové barvě; rádce - mobil a nabíječka

Nováčci
Přineste si potvrzení, že jste se balili sami (kdo to ještě nemá uznané). A HLAVNĚ SI NEZAPOMEŇTE SEŠÍTEK S PLNĚNÍM NZ!

Kontakt
Kontakt během tábora: 602 392 505 (Káťa). Pokud by se rodiče nemohli dovolat, ať nám pošlou SMS a my jim zavoláme.

autor: kata přidáno: 10. 02. 2019 22:24